Novinky

[02/12/2013] Stiahnite si zadarmo novú taxi aplikáciu pre Android OS.

[03/06/2010] Zlacneli sme cenu za odvoz v meste do 10km.

WEE - Taxi Topoľčany - O nás

Dovoľte nám ,aby sme Vám touto cestou predstavili našu spoločnosť Wee-TAXI TOPOĽČANY, ktorá pôsobí na trhu osobnej prepravy a služieb. Sme úspešná a dynamická, rozvíjajúca sa spoločnosť. Našim poslaním je poskytovať naším klientom služby prepravy osôb v najvyššej dostupnej kvalite. Počúvali sme a počúvame želania, ako aj podmienky našich klientov, za cieľom stáleho vylepšovania nášho systému a spôsobu práce a vyvíjame čo najväčšie úsilie pre zlepšenia služieb, ktoré poskytujú našim zákazníkom čo najväčšiu hodnotu.

V oblasti cenovej politiky predstavuje naša spoločnosť priesečník medzi najnižšou možnou cenou a cenou paliva. Vynikáme kvalitou, spoľahlivosťou, odbornosťou.

Vedenie firmy má záujem o neustále skvalitňovanie automobilového parku, zvyšovanie počtu vozidiel a kladie veľký dôraz na slušné správanie sa svojich zamestnancov. Vodiči našej firmy majú dlhoročné skúsenosti a prax nielen v rámci mesta Topoľčany, ale aj celej Slovenskej republiky, Rakúska, Českej republiky a Maďarska.

Zabezpečujeme svadby, plesy, oslavy, promócie a iné podujatia, ako aj prepravu do turistických a iných centier Slovenskej republiky a iných štátov.
Pevne veríme, že sa v budúcnosti sa obrátite na našu firmu Relax TAXI Topoľčany a budete maximálne spokojný s našou taxislužbou.

Ponúkame:
- Prepravu osôb.
- Prepravu psov a mačiek.
- Drink servis - odvoz aut zákazníka.
- Uskutočniť nákupy a priniesť ich na určenú adresu.
- Odvoz až sedem ľudí.